Zostań dystrybutorem Konkret Flooring


Zaufali nam między innymi:


Masz już zarys informacji?
To teraz po prostu zadzwoń albo wypełnij formularz

Robert Miller – Właściciel – tel. +48 666 659 011, mail: robert@konkretflooring.com.pl

Zostań dystrybutorem Konkret Flooring

Poszukujemy showroomów, punktów handlowych czy ludzi handlujących z domu, którzy szukają innowacyjnych i oryginalnych rozwiązań. Tych którzy uważają, że dobrze mieć w swojej ofercie unikalne marki, a nie te które mają wszyscy wokół.

Szukamy też ludzi odważnych, którzy realizują ciekawe projekty, a nie kolejną zamianę produktów przy zamówieniach publicznych.

Pytanie jest do Ciebie, czy jesteś w stanie to dźwignąć?

Rzeczą jasną jest, że każdorazowo oddajemy projekty detaliczne z Twojego regionu. A jeśli chodzi o projekty komercyjne to jest parę zależności. Niemniej jednak, każdy „zewnętrzny kontakt” będzie przekierowywany do Ciebie.

Jeśli potrzebujesz dokumentacji technicznej po Polsku, to dostarczamy Ci przetłumaczone dokumenty przez tłumacza przysięgłego.

Nie będziemy owijać w bawełnę, że oferujemy wsparcie techniczne, pomoc przy projektach, rabaty handlowe czy pomoc przy wycenach, ponieważ to rzecz oczywista.

Oferujemy jeszcze próbki/wzorniki. Niektóre wzorniki są płatne ale nie martw się, po pierwszej realizacji zwracamy ich koszt.

Moglibyśmy wymieniać jeszcze kilka ciekawych aspektów ale takie rzeczy trzeba załatwiać osobiście.

 

Obsługujemy zarówno klientów detalicznych, jak i komercyjnych (w 90% przypadków to klient komercyjny). Nasze wykładziny dostarczamy zazwyczaj do budynków o podwyższonym standardzie oraz do takich dla których jakość i design stoi na pierwszym miejscu. 

Żeby to zobrazować, dostarczamy nasze wykładziny do takich marek jak Red Bull, Panasonic, Massive Music, Kancelarie prawne, BMW, itd.

Wyjątkiem są panele winylowe Therdex i TFD, które są może nie tyle co przystępne cenowo ale mieszczą się w oczekiwaniach cenowych klientów.

Tak jak wspomnieliśmy w poprzednim pop up, otrzymujecie od nas próbki i wzorniki. Nie wszystkie są darmowe, część jest płatnych ale przy pierwszej realizacji zwracamy koszt wzornika. 

Dodatkowo z naszego STORE możecie do woli zamawiać bezpłatne próbki w formatach A5, A4 lub 40x60cm. Idealne rozwiązanie pod konkretne inwestycje. 

To słowo to nasza perełka. Nie ma nas w każdym kiosku, mozęmy dopasować wykładzinę do potrzeb klienta – przerobić wzór, zmienić kolor, wybrać spód czy nawet stworzyć własną markę dla Was. 

Nie mamy barier, a nasze produkty znajdują się u wybranych. Jeśli chcemy gdzieś dotrzeć to docieramy. Robimy wszystko by nasze projekty (przy współpracy z architektami) miały w sobie unikalną treść, nie możliwą do „podmianki”.

Jeśli chodzi o ekspozycje naszych produktów to rzecz jasna posiadamy standardowe wachlarze czy szafy ale każdorazowo wolimy podchodzić do ekspozycji indywidualnie. Ty nam mówisz czego oczekujesz od ekspozycji, a my to projektujemy i ogarniamy materiały. Prosty układ ale mało spotykany.

Co to znaczy?

Kontrolujemy gdzie dostarczane są nasze wykładziny i dzięki temu każdorazowo jesteśmy w stanie kontrolować kto stoi za realizacją, tak aby Twoja ciężka praca została doceniona! 

 

Pobierz plik .xls do zgłaszania projektów:
Zgłoszenie inwestycji Konkret

Jako wisienka na torcie, oferujemy nasz konkretSTORE, czyli elektroniczny katalog naszych produktów, dzięki któremu w łatwy sposób:

– zobaczysz wszystkie nasze kolekcje we wszystkich dostępnych kolorach,
– zamówisz duże próbki i w większości bezpłatne (format A4, A5 lub pełny rozmiar),
– dowiesz się ile kosztują nasze produkty w naszej walucie PLN (ceny netto),
– stworzysz listę zakupów dla klienta metodą „wishlist” i prześlesz bezpośredni link,
– zorientujesz się o najbardziej istotnych parametrach użytkowych.

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping