<<Powrót do pozostałych kategorii

Wykładziny zewnętrzne – Konkret STORE

Przejdź do kolekcji:


Wykładziny zewnętrzne

Wykładziny zewnętrzne

Nature to nasza uniwersalna kolekcja wykładzin zewnętrznych. Z wyglądem przypominającym wykładziny sizalowe sizalowe, ale ze wszystkimi zaletami, ponieważ jest to dywan, który jest odporny na wodę, zapewnia ochronę przed plamami, a także nie ma problemów z przebarwieniami w wyniku ekspozycji na światło słoneczne.

Wykładziny zewnętrzne

Wykładzina na zewnątrz

idealnie nadają się na balkon, taras, obszar basenowy lub do jachtów. Wykładziny zewnętrzne możemy wykonać od ściany do ściany lub jako dywan na wymiar, który będzie zdobił obszar outdoorowy.

Wykładziny zewnętrzne

Wykładzina dywanowa zewnętrzna

Taras hotelowy może być wykończony wykładziną dywanową. Restauracje ze stolikami na zewnątrz powinny zainteresować się tego typem wykładzin, dzięki czemu mogą podnieść komfort i standard restauracji. Wygodne i ciekawe rozwiązanie to także wykładzina dywanowa odporna na wodę wokół basenu.

dywan na wymiar

Dywany na wymiar

Dzięki Konkret Jewels nasi klienci mogą wykonać dywan na wymiar z każdej dostępnej u nas wykładziny wełnianej. Ponadto możemy wykonać dowolny rozmiar w dowolnym kształcie i dowolnym sposobie wykończenia. Jeśli jest potrzeba połączenia 2 kolorów lub wykonanie dywanu łączonego z innymi kolekcjami niż kolekcja bazowa to jesteśmy w stanie to wykonać.
Wykładziny z możliwością stworzenia dywanu na wymiar od podstaw.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ…

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping