<<Powrót do pozostałych kategorii

Wykładziny wełniane – Konkret STORE

Przejdź do kolekcji:


wykładziny wełniane

Wykładziny wełniane

Od wieków wełna jest wykorzystywana do produkcji dywanów i wykładzin, które zapewniają ciepło, komfort, piękno, trwałość oraz czystą naturę. W naszej ofercie posiadamy zróżnicowane wykładziny wełniane w wielu kolorach, rodzajach tkań oraz jakościach.

wykładziny wełniane

Wykładziny z wełny

Ze względu na swoje cechy są antyalergiczne, odporne na mole, a wiele z nich nadaję się również jako wykładzina na schody. Wełna jest swoistym rodzajem filtru, który redukuje wilgoć w pomieszczeniu, a także blokuje w swojej strukturze pyłki, kurz, roztocza oraz alergeny. Dzięki trudnopalności wykładziny z wełny są stosowane w luksusowych budynkach o wysokim standardzie, takie jak hotele, biura, samoloty, jachty czy apartamenty.

wykładziny wełniane

Wełniane wykładziny

Z profesjonalnym montażem, który zapewnia nasz autorski program Konkret BORDERLINE to gwarancja profesjonalnego wykonania, 2 letnia gwarancja na montaż wykładzin. Wykładziny naturalne występują w wersji wysokiej, mięsistej i gęstej, ale także dostępne są i niskie, płasko tkane. Nasi doradcy i dystrybutorzy chętnie pomogą Ci w wyborze najlepszej wykładziny wełnianej, a wyspecjalizowane zespoły monterskie sprawią, że wystrój pomieszczeń nabierze zupełnie innego charakteru.

dywany na wymiar wykładziny wełniane

Dywany na wymiar

Dzięki Konkret Jewels nasi klienci mogą wykonać dywan na wymiar z każdej dostępnej u nas wykładziny wełnianej. Ponadto możemy wykonać dowolny rozmiar w dowolnym kształcie i dowolnym sposobie wykończenia. Jeśli jest potrzeba połączenia 2 kolorów lub wykonanie dywanu łączonego z innymi kolekcjami niż kolekcja bazowa to jesteśmy w stanie to wykonać.
Wykładziny z możliwością stworzenia dywanu na wymiar od podstaw.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ…