<<Powrót do pozostałych kategorii

Wykładziny sizalowe – Konkret STORE

Przejdź do kolekcji:


Wykładziny sizalowe

Wykładziny sizalowe

Sizal jest bardzo twardym i wytrzymałym włóknem otrzymywanym ze specjalnego gatunku agawy. Nie elektryzuje się, zatem znakomicie sprawdza się w pomieszczeniach, w których używa się komputerów, a także wszędzie tam, gdzie zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe. Wykładziny sizalowe, używane w jasnych, stonowanych barwach, optycznie powiększają pomieszczenie. Wspaniale komponuje się z drewnem i metalem. Wykładziny z sizalu spełniają surowe normy ekologiczne, stanowiąc projekt w stu procentach naturalny. 

Wykładziny sizalowe

Wykładziny z sizalu

Jabo „Original Sisal”. Znany z połączenia sizalu, konopi i kokosa. Powiedz „podstawa kolekcji Jabo”. Może być stosowany we wszystkich kształtach i typach wnętrz. Z poczuciem natury i trwałością.

Wykładziny sizalowe

Naturalne wykładziny

Produkt ten może być stosowany nie tylko we wnętrzach mieszkalnych, ale również w obiektach użyteczności publicznej (biura, hotele, restauracje). Wykładzina z sizalu nie musi pokrywać całej powierzchni podłogi. Konkret Flooring Polska oferuje możliwość uszycia z niej dywanu, który będzie stanowił oryginalny akcent we wnętrzu. Przy zamawianiu dywanu z wykładzin sizalowych klient poza kolorystyką i rodzajem kolekcji wybiera również sposób jego obszycia.

dywan na wymiar

Dywany na wymiar

Dzięki Konkret Jewels nasi klienci mogą wykonać dywan na wymiar z każdej dostępnej u nas wykładziny wełnianej. Ponadto możemy wykonać dowolny rozmiar w dowolnym kształcie i dowolnym sposobie wykończenia. Jeśli jest potrzeba połączenia 2 kolorów lub wykonanie dywanu łączonego z innymi kolekcjami niż kolekcja bazowa to jesteśmy w stanie to wykonać.
Wykładziny z możliwością stworzenia dywanu na wymiar od podstaw.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ…