<<Powrót do pozostałych kategorii

Wykładziny poliamidowe – Konkret STORE

Przejdź do kolekcji:


wykładziny poliamidowe

Wykładziny poliamidowe

Poliamid (PA) to nowoczesny typ tworzywa do produkcji wykładzin. Jego struktura przypomina szcześcian (PA 6,0) lub owal (PA 6,6), z tego względu nie przyjmuje brudu i jest łatwiejszy w utrzymaniu czystości w przeciwieństwie do polipropylenu (PP), który strukturą przypomina gwiazdę. Paleta kolorów wykładzin poliamidowych jest szeroka i atrakcyjna, a kolory trwałe. Wykładziny poliamidowe charakteryzują się dużą wytrzymałością, gdyż włókno to jest bardzo sprężyste, co w efekcie powoduje, że wykładzina nie ugniata się (tzw. pamięć włókna) i wraca do pierwotnego kształtu np. po przestawieniu mebli. Polecane są również do miejsc o bardzo dużym natężeniu ruchu (wykładziny obiektowe). Jednocześnie wykładzina z poliamidu jest antystatyczna, miła w dotyku i wygodna w pielęgnacji. Wykazuje też odporność na grzyby, bakterie i mole.

wykładziny poliamidowe

Miękkie wykładziny

Wykładziny poliamidowe ze względu na budowę włókna są bardzo miękkie i przyjemne dla stóp. Dodatkowego luksusu i wygody nadaje odmiana poliamidu 6.6 Silk Look, który do złudzenia przypomina jedwab, z tym że jest łatwieszy w utrzymaniu oraz wytrzymalszy. Najciekawszą odmianą PA jest EcoNyl, który pozyskiwany jest z sieci rybackich i śmieci wyławianych z oceanów.

wykładziny poliamidowe

Wykładziny z poliamidu

z profesjonalnym montażem, który zapewnia nasza autorska usługa Konkret BORDERLINE. Zrzesza ona najlepszych montażystów z całej Polski, dzięki czemu możemy zapewnić profesjonalny montaż wykładzin opatrzony 2 letnią gwarancją oraz pewnością że wykładziny będą zamontowane według sztuki budowlanej.

dywan na wymiar

Dywany na wymiar

Dzięki Konkret Jewels nasi klienci mogą wykonać dywan na wymiar z każdej dostępnej u nas wykładziny wełnianej. Ponadto możemy wykonać dowolny rozmiar w dowolnym kształcie i dowolnym sposobie wykończenia. Jeśli jest potrzeba połączenia 2 kolorów lub wykonanie dywanu łączonego z innymi kolekcjami niż kolekcja bazowa to jesteśmy w stanie to wykonać.
Wykładziny z możliwością stworzenia dywanu na wymiar od podstaw.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ…

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping