<<Powrót do pozostałych kategorii

Wykładziny mieszane – Konkret STORE

Przejdź do kolekcji:


wykładziny mieszane włókno

Różne mieszanki

Wykładziny mieszane to przeróżne kompozycje włókien takie jak połączenia wełny i kaszmiru, PP i wełny, wełny i koziej sierści czy poliamidu i wełny. Cechują się przede wszystkim wyjątkowym designem. Nadają się do domów, a także do obiektów użyteczności publicznej ze względu na swoją klasę użytkową, która w wielu przypadkach jest klasą 33.

wykładziny mieszane włókno

Alchemia

Nasi producenci wykładzin stworzyli łącznie 13 kolekcji wykładzin z mieszanym włóknem. Niczym alchemicy z zamierzchłych czasów skomponowali włókna tak aby nie tylko wyróżniały się designem i wyglądem ale także żeby dopasować je do hoteli, biur, domów czy restauracji.

wykładziny mieszane włókno

Wykładziny mieszane

Przypominamy iż fachowa instalacja wykładziny jest kwintesencją wyboru odpowiedniego produktu, jeśli chcemy uzyskać długotrwały, estetyczny efekt w postaci praktycznej podłogi. Konkret Borderline proponuje swoim klientom usługę profesjonalnego i kompleksowego montażu wykładzin dywanowych łącznie z przygotowaniem podłoża.

dywan na wymiar

Dywany na wymiar

Dzięki Konkret Jewels nasi klienci mogą wykonać dywan na wymiar z każdej dostępnej u nas wykładziny wełnianej. Ponadto możemy wykonać dowolny rozmiar w dowolnym kształcie i dowolnym sposobie wykończenia. Jeśli jest potrzeba połączenia 2 kolorów lub wykonanie dywanu łączonego z innymi kolekcjami niż kolekcja bazowa to jesteśmy w stanie to wykonać.
Wykładziny z możliwością stworzenia dywanu na wymiar od podstaw.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ…

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping