<<Powrót do pozostałych kategorii

Wykładziny jachtowe – Konkret STORE

Przejdź do kolekcji:


Wykładziny jachtowe

Wykładziny jachtowe

Opracowane przy użyciu innowacyjnego systemu włókien NuSilk ™, dywany i chodniki SYLKA ™ zapewniają wygląd i dotyk naturalnego jedwabiu, ale charakteryzują się doskonałą trwałością – czyniąc SYLKA ™ idealnym wyborem dla superjachtów i innych luksusowych statków morskich. SYLKA ™ można dostosować do dowolnego odcienia przy minimalnych zamówieniach już od 20 metrów kwadratowych, za niewielką dopłatą za farbowanie.

Wykładziny jachtowe

NuSilk Aquadefence

Chroni dywany i wykładziny jachtowe przed plamami dzięki unikalnej, niewidocznej powłoce na każdym pojedynczym włóknie dywanu, tworząc superhydrofobową barierę.

Ta bariera zapobiega wnikaniu cieczy we włókna, dzięki czemu może gromadzić się na powierzchni, dzięki czemu można ją łatwo wyczyścić bez bałaganu.

Wykładziny jachtowe

Wykładziny do jachtu

Sposób, w jaki SYLKA ™ łączy w sobie luksus i praktyczność, oznacza, że ​​nasze produkty są regularnie wybierane przez znanych konstruktorów łodzi i projektantów wnętrz dla statków o długości od 20 metrów do ponad 100 metrów.

dywan na wymiar

Dywany na zamówienie

Dzięki Konkret Jewels nasi klienci mogą wykonać dywan na wymiar z każdej dostępnej u nas wykładziny wełnianej. Ponadto możemy wykonać dowolny rozmiar w dowolnym kształcie i dowolnym sposobie wykończenia. Jeśli jest potrzeba połączenia 2 kolorów lub wykonanie dywanu łączonego z innymi kolekcjami niż kolekcja bazowa to jesteśmy w stanie to wykonać.
Wykładziny z możliwością stworzenia dywanu na wymiar od podstaw.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ…