WYKŁADZINY DYWANOWE – KONKRET STORE

Wykładziny DONKERSLOOT


ARTYKUŁY: WYKŁADZINY DYWANOWE

Dywan na wymiar

Wykładzina na wymiar

Stwórz swój własny dywan na wymiar z wykładziny w dowolnym kolorze, o dowolnym kształcie i rozmiarze. Sprawdź jakie to proste!
Czytaj więcej…

Wykładzina na schody

Wykładzina na schody

Wykładzina na schody nadaje wnętrzu wdzięku i prestiżu. Właściwości antypoślizgowe i przyjemne uczucie dla twoich stóp. Przygotowaliśmy specjalną ofertę wykładzin dywanowych na schody, dzięki nim możesz pokryć je całe lub wykonać elegancki bieżnik.

Czytaj więcej…

Wykładzina do sypialni

Wykładzina do sypialni

Wykładzina wełniana poprawia jakość snu ze względu na regulację wilgoci w powietrzu. Natomiast miękka wykładzina dywanowa z poliamidu zapewnia niezwykłe uczucie relaksu dla stóp tuż przed snem. Zobacz jakie wykładziny do sypialni możemy polecić.

Czytaj więcej…

Wykładzina do wnętrza jachtu

Luksus, prestiż i elegancja to cechy, które są wymagane od wykładziny do wnętrza jachtu. Oferujemy z czystą przyjemnością wykładziny Sylka z autorskim włóknem NuSilk, które idealnie sprawdzi się we wnętrzu luksusowych jachtów.

Czytaj więcej…

Wykładzina do restauracji

Wykładzina do restauracji

Wykładzina w restauracji robi ogromne wrażenie na klientach. Pomaga w wydzieleniu stref w kawiarni. Możemy ją położyć jako wykładzina od ściany do ściany lub wykonać dywan na zamówienie. Sprawdź naszą ofertę przygotowaną z myślą o łatwym utrzymaniu czystości.

Czytaj więcej…

Wykładzina do biura

Wykładzina do budynków użyteczności publicznej

Musi być mocna. Musi być trudnopalna. Musi robić wrażenie. Najlepszym rozwiązaniem są płytki dywanowe ale mimo to wykładziny dywanowe wciąż królują w obiektach. Dowiedz się jakie parametry powinna mieć wytrzymała i elegancka wykładzina dywanowa z sektora komercyjnego.

Czytaj więcej…

Wykładzina do pokoju dziecka

Wykładzina do pokoju dziecka

Jest to rozwiązanie bardzo dobre. Prawidłowo dobrana Wykładzina do pokoju dziecka będzie trwała przez długi czas. Preferujemy w tym przypadku wykładziny poliamidowe ze względu na ich obojętność na organizm człowieka, łatwość w utrzymaniu czystości oraz miękkość z efektem Silk Look.

Czytaj więcej…

Luksusowa wykładzina dywanowa

Nasza firma specjalizuje się w unikalnych i luksusowych wykładzinach. Sprawdź czym się charakteryzują oraz dlaczego i czym wyróżniają się na tle innych, ogólnodostępnych wykładzin.

Czytaj więcej…

Wykładzina do salonu

Pokazowa, odporna na zabrudzenia, miękka, trwała to najlepsze cechy wykładziny dywanowe do salonu. Poznaj nasze sugestie jaką wykładzinę do salonu wybrać i na co zwracać uwagę.

Czytaj więcej…

Wykładzina do domu

Wykładziny dywanowe to świetny wybór gdy cenimy sobie komfort, ciszę i elegancje. Czym się kierować przy wyborze wykładzin dywanowych? Dowiedz się więcej na ten temat.

Czytaj więcej…

Wykładzina do hotelu

Wykładzina do hotelu

Wykładziny hotelowe zdobią każdy zakątek hotelu. Lobby, korytarze, pokoje czy sale konferencyjne. Nasza marka hotelKONKRET to wyselekcjonowane wzory wykładzin w technologii cyfrowego nadruku, spełniające wymagania wykładzin do hoteli. Poznaj naszą kolekcję wykładzin do hoteli.

Czytaj więcej…

Wykładzina do biura

Wykładzina do biura

Chcesz podnieść prestiż i komfort pracy w swoim biurze? Chcesz zrobić dobre wrażenie na partnerach biznesowych? Sprawdź naszą kolekcję wykładzin do biur, dobraną tak aby spełniała narzucone wymogi oraz robiła oszałamiające wrażenie.

Czytaj więcej…

Wykładzina na ogrzewanie podłogowe

Wykładziny dywanowe same w sobie są ciepłym pokryciem podłogowym. Większość z nich posiada również bardzo dobre parametry przystosowane do ogrzewania podłogowego.

Czytaj więcej…

Wykładzina welurowa

Wykładzina welurowa

Aksamitne i luksusowe. Wykładziny welurowe to świetny wybór jeśli w grę wchodzi podniesienie standardu pomieszczenia. Gęste i cięte włókno to urzeczywistnienie stylu, wdzięku i komfortu.

Czytaj więcej…

Wykładzina obiektowa

Wykładzina obiektowa to szeroko rozumiane pojęcie. Nazwa ta dotyczy budynków o wysokim natężeniu ruchu. Ważna jest klasa użytkowa i parametr trudnopalności ale nie tylko. Dowiedz się na co jeszcze zwrócić uwagę i jaką wykładzinę wybrać.

Czytaj więcej…

Ekologiczne wykładziny dywanowe

Wykładziny dywanowe o okrągłym obiegu. Wykładziny z EcoNylonu – włókna pozyskiwanego ze śmieci morskich oraz butelek. Wykładziny wełniane to również czysta ekologia w zamkniętym kręgu. Sprawdź ekologiczne rozwiązania wykładzin dywanowych.

Czytaj więcej…

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping