<<Powrót do pozostałych kategorii

Wykładziny bawełniane – Konkret STORE

Przejdź do kolekcji:


wykładziny bawełniane

Wykładziny bawełniane

Czysta natura. Charakterystyczne białe kulki bawełny są skręcone w mocną przędzę. Bawełna ma bardzo charakterystyczną strukturę. Odpowiedni skręt w połączeniu z techniką dziania tworzy charakterystyczne wykładziny bawełniane. 

wykładziny bawełniane

Od 170 lat

Van Besouw jest praktycznie jedynym producentem, który produkuje dywany dziane.  Rezultat: specjalne dywany o ogromnej odporności na włosie. To przekłada się na długie życie.  Technikę tę najlepiej porównać do robienia na drutach swetra. Z wielu nitek pojawia się bawełniany lub wełniany materiał. I to 400 cm szerokości!  Produkty wyróżniają się specjalnymi konstrukcjami. Lub z powodu typowego efektu pisania. Pętle opadają we wszystkich kierunkach. Specjalny efekt optyczny. 

wykładziny bawełniane

Wykładziny z bawełny

to prawdziwy klasyk wzornictwa. Wynalazek Van Besouw z 1969 roku, który jest aktualny do dziś. Bawełniana wykładzina jest niezniszczalnej jakości. Charakter tkania jest jedną z najbardziej charakterystycznych cech tego żywego i współczesnego dywanu. Typowy Van Besouw to wykładzina z bawełny. Znajduje to odzwierciedlenie w optyce: kręcona pętla opadająca frywolnie we wszystkich kierunkach. Dywan jest najlepszy w użytkowaniu.

dywan na wymiar

Dywany na wymiar

Dzięki Konkret Jewels nasi klienci mogą wykonać dywan na wymiar z każdej dostępnej u nas wykładziny wełnianej. Ponadto możemy wykonać dowolny rozmiar w dowolnym kształcie i dowolnym sposobie wykończenia. Jeśli jest potrzeba połączenia 2 kolorów lub wykonanie dywanu łączonego z innymi kolekcjami niż kolekcja bazowa to jesteśmy w stanie to wykonać.
Wykładziny z możliwością stworzenia dywanu na wymiar od podstaw.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ…

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping