Van Besouw – luksusowe wykładziny dywanowe

luksusowe wykładziny dywanowe

Van Besouw – Luksusowe wykładziny dywanowe


luksusowe wykładziny dywanowe

MARKA Z HISTORIĄ

Luksusowe wykładziny dywanowe Van Besouw to marka z bogatą historią. Około 180 lat temu firma ta została założona przez rodzinę Van Besouw z Goirle. Wspierany przez szybki rozwój technologiczny, Van Besouw kontynuował innowacje. Ważny punkt zaczepienia: w latach sześćdziesiątych Van Besouw opracował słynny dywan pętelkowy we współpracy z projektantem przemysłowym Benno Premsela.

luksusowe wykładziny dywanowe van besouw

TRWAŁOŚĆ

Luksusowe wykładziny dywanowe Van Besouw są znane ze swojej długowieczności. Wszystkie wytwarzane przez nas produkty są najwyższej możliwej do wyobrażenia jakości, bez ustępstw. Czyste materiały, które wytrzymują długi czas. To jest miejsce, w którym możesz coś zmienić.

Nasza stabilna usługa jest również niezwykle trwała. W ten sposób przyczyniamy się również do zrównoważonego społeczeństwa.

luksusowe wykładziny dywanowe van besouw

WYKŁADZINY Z BAWEŁNY

Czysta natura. Charakterystyczne białe bawełniane kulki są skręcone w mocną przędzę. Bawełna ma bardzo charakterystyczną strukturę. Odpowiednie skręcenie w połączeniu z techniką dziania tworzy charakterystyczną wykładzinę bawełnianą. 

luksusowe wykładziny dywanowe van besouw

TECHNIKI PRODUKCJI

Kolekcja Van Besouw jest obecna na wszystkich rynkach. Miękkie, ciepłe i przytulne do twardych i oparte na projektach. Aby nadać każdemu pomieszczeniu odpowiedni charakter. 
Wybrana technika produkcji odgrywa kluczową rolę w rozwoju. Innymi słowy: musisz być w stanie zobaczyć, jak został wyprodukowany z dywanu. To sprawia, że ​​Van Besouw jest wyjątkowy. 
Van Besouw stosuje trzy różne techniki produkcji: dzianie, tkanie i pikowanie. W połączeniu z odpowiednim doborem materiałów powstają różne dywany i chodniki. Każda piosenka jest wyjątkowa na swój sposób.


wykładziny z bawełny

Wykładziny z bawełny

tkane wykładziny

Tkane wykładziny

wykładziny z mikrofibry

Wykładziny z mikrofibry

wykładziny wełniane

Wykładziny wełniane

wykładziny poliamidowe

Wykładziny poliamidowe

płytki dywanowe econyl

Płytki dywanowe EcoNyl

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping