<<Powrót do pozostałych kategorii

Tkane wykładziny winylowe – Konkret STORE

Przejdź do kolekcji:


Tkane wykładziny winylowe

Tkane wykładziny winylowe

Dostępne w szerokiej gamie kolorów i podzielone na matowe (Koper Basics) i błyszczące (Koper Metallic) odcienie, które można nawet łączyć jako podstrunnicę i tło, aby stworzyć w pełni dopasowane dywaniki. Tkane wykładziny winylowe winylowe są bardzo odporne na użytkowanie, łatwe w utrzymaniu czystości i mają właściwości opóźniające palenie, co czyni je idealnymi do przestrzeni publicznych, takich jak sklepy, hotele, restauracje czy biura. Dodatkowo przy minimalnym zamówieniu 50m2 dostępne są również w płytkach o wymiarach 25x50cm, 50x50cm i 100x100cm.

Tkane wykładziny winylowe

Tkany winyl

Tkane wykładziny winylowe to nowoczesne wykładziny o najwyższych parametrach, a także o innowacyjnym i budzącym podziw designie, cieszące się dużym zainteresowaniem w sektorze komercyjnym oraz prywatnym. Tkane wykładziny winylowe charakteryzują się swoją nowoczesną fakturą imitującą tkaninę.  Przędza winylowa wsparta rdzeniem z włókna szklanego, tkana jest na żakardowych krosnach i wykończona homogenicznymi podkładami z winylu czyniąc wykładzinę bardzo wytrzymałą i odporną na zużycie.

Tkane wykładziny winylowe

Trwałość

Utkane z rewolucyjnych włókien, wykładziny podłogowe z tkanego winylu łączą w sobie niezwykłą wytrzymałość winylu z estetycznym wyglądem i teksturą tradycyjnego dywanu. Prawdziwa innowacja techniczna opracowana dla najbardziej wymagających przestrzeni publicznych, takich jak hotele, sklepy, restauracje itp. Podłogi są wytrzymałe, komfortowe, łatwe w utrzymaniu i mają atrakcyjny wygląd.

Dywany na wymiar

Dzięki Konkret Jewels nasi klienci mogą wykonać dywan na wymiar z każdej dostępnej u nas wykładziny wełnianej. Ponadto możemy wykonać dowolny rozmiar w dowolnym kształcie i dowolnym sposobie wykończenia. Jeśli jest potrzeba połączenia 2 kolorów lub wykonanie dywanu łączonego z innymi kolekcjami niż kolekcja bazowa to jesteśmy w stanie to wykonać.
Wykładziny z możliwością stworzenia dywanu na wymiar od podstaw.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ…

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping