Rols Wool Carpets – wełniane wykładziny dywanowe


wełniane wykładziny dywanowe Rols Wool Carpets

Rolls Royce wśród wykładzin

Od 1974 r. Firma Rols Wool Carpets produkuje na zamówienie wykładziny i dywany, zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i dla projektów kontraktowych. Używamy najlepszej, w 100% zrównoważonej wełny i materiałów, tkanych z Hiszpanii na cały świat.

wełniane wykładziny dywanowe Rols Wool Carpets

LIDER

Obecnie wełniane wykładziny dywanowe Rols jest na czele z rynku krajowym i międzynarodowym do wykładzin i dywanów wełnianych , a nasze produkty są instalowane w sieci hotelowych, jachtów, biur wykonawczych i rezydencji w ponad 30 krajach . Podobnie jak pierwszego dnia, nadal tkamy wszystkie nasze dywany i wełniane wykładziny dywanowe w Crevillent (Hiszpania) i w ten sam sposób nasze zobowiązanie do doskonałości w zakresie jakości, projektu i obsługi pozostaje nienaruszone, dokładnie sprawdzając każdy metr kwadratowy dywanu przed wysłaniem do klienta końcowego.

wełniane wykładziny dywanowe Rols Wool Carpets

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Wełna była esencją Rols od samego początku i jesteśmy dumni, że tworzymy wełniane wykładziny dywanowe Premium ze 100% naturalnych i trwałych włókien . Wybieramy najlepszą wełnę z Nowej Zelandii, Australii i Europy, a także inne najwyższej jakości naturalne materiały, takie jak bawełna, wiskoza, len czy juta.

wełniane wykładziny dywanowe Rols Wool Carpets

EcoNyl

 Poliamid z recyklingu : to włókno pochodzi w całości z sieci rybackich odzyskanych z oceanów i innych przed- i pokonsumenckich odpadów tworzyw sztucznych poliamidowych. W zależności od kolekcji mamy różne rodzaje, od bardzo miękkich do w dotyku dywanów, które odbijają światło i tworzą efekty, takie jak jedwab lub tencel, po barwiony w masie poliamid, który jest odporny na najbardziej ścierne środki czyszczące i jest idealny do projektów kontraktowych.

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping