QUINSAI – ekskluzywne tapety


ekskluzywne tapety

Ekskluzywne tapety

Quinsaï odnawia rodzaj okładzin ściennych, oferując okazałe ekskluzywne tapety, które zachęcają do podróży i kontemplacji. Kreacje o oryginalnych i utwierdzonych wzorach, które poprowadzą nas przez wyprawy, podróże i krajobrazy Marco Polo.

ekskluzywne tapety

Miasto Nieba

Quinsai, „miasto nieba”, ma najpiękniejsze pałace i zamki w regionie, położone na wzgórzach zwróconych w stronę morza. Tam, nawet bardziej niż gdzie indziej w Chinach, odbywają się okazałe festiwale, które następują po bajkowych wieczorach ociekających złotem. i srebro, mieniący się tłum spotyka się pośród obfitych zestawów. Pałac królewski w centrum miasta rozpada się pod złoceniami i luksusowymi papierami pokrytymi wzorami. Oczy Marco Polo zachwycają się zielonymi pałacami, rozległymi scenami bitew zdobiącymi otaczające go ściany.

ekskluzywne tapety

ART

Ekskluzywne tapety zawsze odzwierciedlały, poprzez swoje wzory lub projekt, najwspanialsze artystyczne ambicje swoich czasów. To był plac zabaw Bahaus , Art Nouveau i Union des Arts Décoratifs . Czy Cézanne, Degas i Matisse nie zainspirowali się jego bogatymi motywami do komponowania swoich obrazów? Georges Braque pracował nad ich materiałem nawet w swoich kolażach.

ekskluzywne tapety

Szyte na miarę

Osoby lub profesjonaliści zajmujący się dekoracjami i architekturą wnętrz, nasze zintegrowane studio dostosowuje naszą kolekcję, ale także tworzy ekskluzywne tapety szyte na miarę twoich potrzeb.

Dostosowujemy i dopasowujemy kreacje ścienne do wystroju i atmosfery przestrzeni, w których znajdują się apartamenty, restauracje, hotele i domy. Quinsaï służy profesjonalistom z zakresu architektury i dekoracji, począwszy od nauki rysunku, poprzez wybór wysokiej jakości nośników drukarskich, jak i oczekiwań wysokiej klasy osiągnięć

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping