Poznaj Konkret Flooring Polska

poznaj konkret flooring polska

Dlaczego KONKRET?

“Pracuję w branży podłóg w zasadzie od dziecka. Uwielbiam to co robię, a jeśli praca jest Twoją pasją to nie przepracujesz ani jednego dnia. Postanowiłem stworzyć Konkret Flooring Polska, ponieważ brakowało mi w Polsce innowacyjnych i wyjątkowych wykładzin i podłóg. Nie kryje się za tym jakaś niesamowita historia, po prostu była to chęć stworzenia czegoś niesamowitego od podstaw. Naturalnie znajomość branży pomogła mi w dopasowaniu oferty na potrzeby Polskiego rynku.
Po za tym, pracowałem jako montażysta i strasznie mi tego brakuje, ponieważ poświęcenie się obecnej czynności zajmuję mi bardzo dużo czasu. Kiedy tylko mogę zawsze jestem pierwszy gdy pojawi się możliwość instalowania wykładzin!”

~Robert Miller, Właściciel

poznaj konkret flooring polska

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Zbudowaliśmy obszerne i innowacyjne rozwiązania dla biur, restauracji, jachtów, hoteli i klientów indywidualnych. Nasze marki spełniają wymagania najbardziej wymagających klientów. Uwielbiamy luksusowe, innowacyjne i wyjątkowe produkty dzięki czemu pod naszymi skrzydłami znajdują się najlepsi producenci w swojej dziedzinie z całego świata. Proponujemy kompleksowe rozwiązania wykładzin dywanowych, płytek dywanowych, paneli winylowych, tapet, luksusowych dywanów i ekskluzywnych wykończeń ścian.

poznaj konkret flooring polska

DLA KOGO JESTEŚMY?

Przede wszystkim jesteśmy dla dobrego, wyjątkowego i innowacyjnego designu. Uwielbiamy współpracować z architektami wnętrz, dla których stworzyliśmy specjalną ofertę.
Nasze wykładziny i podłogi kierujemy dla klientów indywidualnych, biur, hoteli, restauracji, placówek handlowych, gabinetów medycznych, ogólnie rozumianej branży usługowej oraz wszędzie tam gdzie potrzebne są niesamowite rozwiązania idące w parze z bardzo dobrą jakością.

Wprowadziliśmy również ofertę dedykowaną na jachty i statki. Luksusowe wykładziny dywanowe do wykończenia jachtów produkowane w technologii NuSilk przez Sylka Carpets.

poznaj konkret flooring polska

GDZIE JESTEŚMY?

Jako siedziba jesteśmy w Olsztynie. Natomiast dostarczamy i montujemy wykładziny i podłogi w całej Polsce dzięki naszemu autorskiemu projektowi jakim jest KONKRET BORDERLINE.
Staramy się również aby poszerzać naszą sieć dystrybucji lecz nie jest to łatwym wyzwaniem ze względu na to, że nasze produkty są unikalne i nie chcemy być w każdym punkcie i showroomie. Cały czas prowadzimy selekcję dystrybutorów żeby nie tyle co zaprezentować nasze rozwiązania, a zbudować silne i długotrwałe relacje żeby zapewnić klientom końcowym profesjonalne doradztwo.

poznaj konkret flooring polska

KOGO REPREZENTUJEMY?

Reprezentujemy przede wszystkim innowacyjne i wyjątkowe rozwiązania wykładzin i podłóg. W naszej ofercie znajdują się liderzy w swoim fachu, a mianowicie jeśli chodzi o panele winylowe to europejski producent LVT Therdex. Wykładziny dywanowe to przede wszystkim Sylka Carpets, Rols Wool Carpets, Van Besouw oraz Jabo Carpets. Ekologiczne rozwiązania płytek dywanowych zapewnia nam silna marka Tuntex. Illulian oraz Nodus Rug zaopatruje nas w przepiękne luksusowe dywany, a Yoyo Designs, Quinsai oraz DWC zapewnia nam dostęp do wszelakiej maści tapet i fototapet. Zwieńczeniem ścian są rozwiązania od naszego niemieckiego partnera Freund gmbh.

poznaj konkret flooring polska

DO CZEGO DĄŻYMY?

Odpowiedź może wydawać się banalna ale jakże prawdziwa. Dążymy do tego aby zrewolucjonizować branże podłóg, tak żeby luksus był kojarzony z produktami, które na to zasługują. Kolejnym aspektem jest dążenie do ekologii. Chcemy aby nasze produkty oprócz wyjątkowego designu i wysokiej jakości były kojarzone również z potwierdzoną polityką ekologii.

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping