PŁYTKI DYWANOWE – KONKRET STORE

Płytki dywanowe DONKERSLOOT


płytki dywanowe

Płytki dywanowe Tuntex

Produkowane są z autorskiego włókna z recyklingu Nexlon. W ofercie znajdziemy podstawowe i gładkie kolekcje płytek dywanowych, a także designerskie rozwiązania, a nawet popularny i innowacyjny format 25×100 cm. Wszystkie kolekcje produkowane są na podkładzie pochodzącym z recyklingu i nadającym się do recyklingu.

płytki dywanowe

Dopasuj kolory

Kolory są jednym z najważniejszych i podstawowych aspektów każdego rodzaju projektów lub dzieł sztuki. Kolor to międzynarodowy język wizualny, rozumiany przez wszystkich, a zatem jeden z najlepszych sposobów przekazywania pomysłów i uczuć. Wybór odpowiedniego koloru do projektu może być trudny. Tuntex z pasją pomaga projektantom w rozwiązaniu tego problemu. Płytki dywanowe Tuntex przedstawia 8-kolorową paletę składającą się z najczęściej używanych zestawów kolorystycznych w projektowaniu podłóg. Motywy palety kolorów to Słońce, Las, Ocean, Księżyc, Chmura, Wszechświat, Plaża i Richearth.

płytki dywanowe

Kolekcje płytek dywanowych

Przedstawiamy program priorytetowy Tuntex, który obejmuje 53 najlepszych stylów płytek dywanowych. Czas realizacji tych produktów jest prawdopodobnie krótszy. Program ma inspirować i zachęcać projektantów do pokazania swoich prawdziwych barw poprzez swoje kreacje.

płytki dywanowe 3

Deski 25×100 cm

Nie ograniczając się już do kwadratowych płytek, rewolucja tradycyjnej płytki dywanowe j firmy Tuntex przyniosła nowy świat projektowania podłóg. Deski 250 mm * 1000 mm zapewniają większą elastyczność i kreatywność przy jednoczesnej minimalizacji ilości odpadów. W połączeniu z kwadratowymi płytkami Tuntex, deski Tuntex otwierają nowe możliwości łączenia i dopasowywania stylów w celu stworzenia nowej estetyki wzornictwa. Dołącz do nas, aby odkryć nieskończone możliwości desek Tuntex i bawić się nowymi wzorami, aby stworzyć zabawną i odświeżającą przestrzeń wewnętrzną.

płytki dywanowe

Montaż płytek dywanowych

Nasze wyspecjalizowane ekipy montażowe spod szyldu Konkret Borderline montują płytki dywanowe w całej Polsce. Na swoim koncie mamy realizacje wszelakiej maści biur, hoteli, restauracji oraz innych lokali usługowych z dużym natężeniem ruchu gdzie wykładzina w płytkach sprawdzi się idealnie.

płytki dywanowe

Czym są płytki dywanowe?

Płytka dywanowa to fragment wykładziny na specjalnym podkładzie, składający się z wielu warstw i materiałów.  Płytka dywanowa to jeden z najlepszych produktów na podłogi. Wyróżnia się bardzo wysoką trwałością, pochłanianiem dźwięku oraz możliwością tworzenia skomplikowanych wzorów, co w wykładzinach z rolki jest niemożliwe. Płytki występują w kwadratach, dostępnych najczęściej w wymiarach 50×50 cm lub 61×61 cm.

płytki dywanowe Tuntex

Zrównoważony rozwój to coś więcej niż slogan, uważamy, że to nieodłączny obowiązek, który musimy realizować poprzez recykling, zdrowe środowisko i redukcję śladu węglowego. Dążymy do ograniczenia i zminimalizowania wykorzystania zasobów pierwotnych, promowania efektywnego wykorzystania materiałów poprzez ponowne wykorzystanie i recykling przedmiotów, które można przywłaszczyć do przyszłych zastosowań.
Jako firma dbamy o naszych pracowników, naszych klientów i nasze produkty. To jest powód, dla którego możemy wyobrazić sobie większy cel i pomyślną przyszłość

płytki dywanowe nexlon

Środowisko

  • Wytłaczanie na miejscu w celu obniżenia śladu węglowego do minimalnego poziomu
  • Wybierając przędzę barwioną na wskroś w porównaniu z konwencjonalnymi metodami barwienia, płytki dywanowe TUNTEX dodatkowo zmniejsza zużycie wody i ilość odpadów.
  • Nylon 6  barwiony na wskroś (Nexlon)
  • Zabieg techniczny poprawiający komfort i dobre samopoczucie 

producent płytek dywanowych
recykling płytek dywanowych
ekologiczne płytki dywanowe

Podkład z recyklingu

Tuntex jest jednym z nielicznych producentów na dużą skalę, którzy celowo wykorzystują podłoże z recyklingu w swoich nowych produktach z płytek dywanowych. Poprzez ostrożny recykling starych włókien i pozyskiwanie pozostałych materiałów z niezawodnych, zrównoważonych źródeł, Tuntex tworzy wyjątkowe płytki dywanowe, jednocześnie minimalizując wpływ na środowisko i promując cykl życia produktu od kołyski do kołyski.

Co to jest nexlon ™ i co go wyróżnia?

Nazwa „nexlon” pochodzi od połączenia „Next” i „Nylon”. nexlon ™ to najwyższej jakości włókno nylonowe do dywanów. Uosabia najwyższy kunszt, aby zbudować nową erę wysokiej jakości przestrzeni wewnętrznej z najwyższą pomysłowością. Mamy nadzieję, że pomysłowe rzemiosło nexlon ™ i wysiłki na rzecz ochrony środowiska pomogą chronić naszą piękną planetę.

nexlon ™ to nylon barwiony na wskroś, który przeszedł proces barwienia polegający na mieszaniu i topieniu surowców, dzięki czemu jest dostępny w nieskończonej liczbie kolorów, które można dostosować. nexlon ™ nie blaknie łatwo pod wpływem światła słonecznego lub czyszczenia; ma niesamowitą trwałość koloru i zachowuje swój kształt, ponieważ ma wysoką sprężystość dzięki wyjątkowej elastyczności. nexlon ™ to nylon barwiony na wskroś, który przeszedł proces barwienia polegający na mieszaniu i topieniu surowców, dzięki czemu jest dostępny w nieskończonej liczbie kolorów, które można dostosować. nexlon ™ nie blaknie łatwo pod wpływem światła słonecznego lub czyszczenia; ma niesamowitą trwałość koloru i zachowuje swój kształt, ponieważ ma wysoką sprężystość dzięki wyjątkowej elastyczności.

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping