Panele winylowe Therdex – wyjątkowy design

Panele winylowe THERDEX


panele winylowe therdex

Panele winylowe Therdex

Marka Therdex powstała w 2009 roku. Szczególnie w okresie, w którym zaczęły być znane panele winylowe. Wszystkie moce były natychmiast skierowane na rozwój produktu. Uświadomienie sobie, że naprawdę piękne produkty robią różnicę. Panele winylowe Therdex, które w namacalny i widoczny sposób oddają atmosferę materiału. Z zaletami PVC!

panele winylowe therdex

STRUKTURA THERDEX!

Wszyscy znamy panele winylowe jako jednolita podłoga. Teoretycznie jest to połowa prawdy. Panele winylowe Therdex składają się z dwóch warstw spodnich. Mieszanka kredy i PCV. Film do druku jest bardzo ważny. To decyduje o wyglądzie. Jednak nie bez warstw wykończeniowych. Oczywiście należy użyć plastyfikatorów, aby podłoga była elastyczna. Robimy to za pomocą organicznych plastyfikatorów. Całość jest następnie prasowana w solidną i trwałą podłogę. Następnie wykańczamy podłogę dokładnie według rozmiaru, fazowania (frezowanie krawędzi) i odpowiedniej matowości.

panele winylowe therdex

SZEROKIE ZASTOSOWANIE

Panele winylowe Therdex są niewrażliwe na wilgoć i można je również stosować w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Dlatego podłogi te można zastosować w prawie wszystkich pomieszczeniach. Kilka przykładów powszechnie stosowanych zastosowań: salon, prysznic / łazienka *, handel detaliczny, kuchnia, biuro, służba zdrowia, sypialnia, edukacja, salony wystawowe, hotele itp.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących możliwości zastosowania w konkretnym pomieszczeniu prosimy o kontakt z działem serwisu Therdex.

EKOLOGIA!

Podłogi winylowe Therdex są z bio-plastyfikatorów i są wolne od ftalanów . To ważna kwestia dla nas, dla Ciebie, a zwłaszcza dla środowiska.

BROSZURA EKOLOGICZNA

Czy naprawdę chcesz wiedzieć wszystko o historii Therdex Eco? Pobierz broszurę dotyczącą specjalnych tematów tutaj


panele winylowe therdex jodełka francuska

Jodełka Francuska

panele winylowe jodełka

Jodełka klasyczna

panele winylowe therdex długa deska

Długie deski

panele winylowe therdex

Klasyczne deski EIR

panele winylowe therdex kamień

Inspirowane betonem

panele winylowe looselay

LooseLay

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping