PANELE WINYLOWE THERDEX – KONKRET STORE

Panele winylowe Therdex, które przemawiają do wyobraźni. Szerokie i długie deski, jodełka, chevron lub beton…

 Zdajesz sobie sprawę, że nic nie jest tak piękne jak czyste materiały; z sękami i żyłami.
Ale dlaczego ta drewniana podłoga jest tak wygodna?

Sekret podłóg Therdex!ARTYKUŁY

panele winylowe na ścianę

Panele winylowe na ścianę

Panele winylowe na ścianę to wyjątkowe wykończenie powierzchni ścian. Jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy odpowiednie przygotowanie powierzchni oraz dobór kleju. Możesz zamontować je w sypialni za łóżkiem, w łazience czy jako ściana dekoracyjna.
Czytaj więcej…

panele winylowe w jodełkę

Panele winylowe w jodełkę

Ostatnimi czasy jodełka na podłodze to bez wątpliwy hit. Jodełka angielska lub jodełka francuska jest pięknym wykończeniem podłogi i jest jak najbardziej możliwa w panelach winylowych. Podłoga w jodełkę uzupełniona borderami dodatkowo nadaje szlachetności pomieszczeniom.
Czytaj więcej…

panele winylowe ekologiczne

Panele winylowe Therdex ekologiczne

Ekologia jest dla nas jak najbardziej ważna. Panele winylowe Therdex to przede wszystkim produkt z nastawieniem na ekologię. Bio-plastyfikatory, kreda czy innowacyjny proces produkcji.
Czytaj więcej…

panele winylowe imitacja betonu

Panele winylowe imitacja betonu

Stone Series od Therdex to przede wszystkim właśnie imitacja betonu w najlepszym z możliwych wykonań. Gładka powierzchnia, wykończona w macie i w formatach 50×50 cm jak i 100×100 cm. Gdzie najlepiej sprawdzą się panele winylowe jako imitacja betonu?
Czytaj więcej…

panele winylowe pod prysznicem

Panele winylowe pod prysznicem

Teraz to możliwe żeby zamienić powszechną ceramikę panelami winylowymi również w łazience i do tego pod prysznicem. Stwórz własną łazienkę i połóż w niej LVT, zarówno na podłodze jak i na ścianie.
Czytaj więcej…

jodełka francuska

Jodełka francuska

Podłogi ułożone w jodełkę francuską zdobiły kiedyś pałace i najpiękniejsze wille. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu jakim są panele winylowe w jodełkę, każdy może ułożyć tę piękną podłogę u siebie.
Czytaj więcej…

panele winylowe klejone

Panele winylowe klejone

Jesteśmy zwolennikami podłóg klejonych i przede wszystkim stawiamy na trwałość tej podłogi. Klejone panele winylowe Therdex dają nam możliwość łączenia ze sobą dowolnych wzorów, ułożenie podłogi bez dylatacji, czy ułożenie ich na ścianach.
Czytaj więcej…

panele winylowe montaż

Panele winylowe montaż

Profesjonalny montaż paneli winylowych to podstawa w późniejszym użytkowaniu. Nasi specjaliści spod szyldu KONKRET BORDERLINE zapewniają usługi montażu podłóg na najwyższym poziomie.
Czytaj więcej…

panele winylowe do restauracji

Panele winylowe do restauracji

Zastanawiasz się jaką podłogę do restauracji wybrać? Postaw na panele winylowe! Nieskończone możliwości wzornicze, trwałość i odporność na tłum ludzi. Łatwe w utrzymaniu czystości. Piękno drewna z zaletami LVT.
Czytaj więcej…

panele winylowe do kuchni

Panele winylowe do kuchni

Wodoodporna podłoga w kuchni to podstawa jeśli lubimy gotować! Wybierz między drewnem, a płytką. Jeśli chcesz zakryć płytki ceramiczne to śmiało, nic nie stoi na przeszkodzie.
Czytaj więcej…

panele winylowe do łazienki

Panele winylowe do łazienki

Połóż panele winylowe w całej łazience. Na podłodze i na ścianie. Nie ważne czy chcesz zakryć stare płytki bez kucia czy wyremontować od podstaw całą łazienkę to panele winylowe idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach mokrych.
Czytaj więcej…

panele winylowe do biura

Panele winylowe do biura

Wyposaż swoje biuro w odrobinę luksusu i podnieś tym standard, dzięki panelom winylowym. Panele winylowe Therdex spełniają najwyższe wymagania jeśli chodzi o budynki użyteczności publicznej i o dużym natężeniu ruchu. Sprawdź jakie korzyści niesie ze sobą wybór podłogi do biura!
Czytaj więcej…

panele winylowe na płytki

Panele winylowe na płytki

Czy to w kuchni, czy to w łazience, możesz zamontować panele winylowe na starych płytkach. Nie chcesz kuć starych płytek? Postaw na LVT! Dzięki nim będziesz mógł w szybki i łatwy sposób wyremontować swoją podłogę.
Czytaj więcej…

panele winylowe na schody

Panele winylowe na schody

Ciekawe i innowacyjne rozwiązanie na schody w domu, biurze, hotelu. Bez problemu możesz położyć panele winylowe Therdex na schody zachowując identyczny kolor jak podłoga. Nasze panele są antypoślizgowe więc idealnie sprawdzą się na schodach.
Czytaj więcej…

panele winylowe na ogrzewanie podłogowe

Panele winylowe na ogrzewanie podłogowe

Czy można? Pewnie że tak. Bardzo dobry współczynnik przenikania ciepła, brak ftalanów i długie utrzymywanie ciepła. To właśnie gwarantuje podłoga winylowa na ogrzewanie podłogowe wodne!
Czytaj więcej…

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping