Nodus Rug – ekskluzywne dywany


ekskluzywne dywany nodus rug

Ekskluzywne dywany

Ekskluzywne dywany Nodus to warsztat rzemieślniczy z planem kulturowym: najstarsze tradycje i wiedza w sztuce projektowania dywanów są reinterpretowane z wykorzystaniem wizji najbardziej innowacyjnych Projektantów i Architektów, produkujących wyłącznie unikatowe dzieła, promujących się poprzez wydarzenia i publikacje w celu szerzenia wiedzy wszystko o nowych kształtach i formach dzieła, które towarzyszy człowiekowi od starożytności.

ekskluzywne dywany nodus rug

Filozofia Nodus

Naszą filozofię tworzenia tej ekskluzywnej ręcznie robionej kolekcji można podsumować, cytując Francois-Henri Pinault: „Luksus to spotkanie wizji przyszłości, która zaskakuje, ze zrozumieniem przeszłości, która dodaje otuchy”.
Tak stworzyliśmy i wymyśliliśmy tę kolekcję wyjątkowych elementów.
Projekt zaskoczy i będziesz zachwycony najwyższą jakością.

ekskluzywne dywany nodus rug

Szacunek

Niezależnie od tego, czy kupujesz, czy tylko doceniasz jakość produktu firmy Nodus, możesz być pewien, że dywan został wyprodukowany z najwyższym szacunkiem, przede wszystkim z poszanowaniem praw człowieka oraz prawa do dobrych warunków pracy i godziwego wynagrodzenia.
Gwarancja pochodzi od Rugmark, międzynarodowej fundacji, która od 14 lat działa na rzecz zaprzestania wykorzystywania pracy dzieci i rygorystycznie kontroluje proces produkcyjny co 3 miesiące.

ekskluzywne dywany nodus rug

Prestiż

Doskonałej jakości ekskluzywne dywany, ręcznie tkane przez najlepszych Producentów na świecie.
Świetny design, ponieważ każdy egzemplarz jest projektowany przez znanych architektów i projektantów, którzy wyróżniają kolekcję i czynią ją rozpoznawalną i prestiżową.

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping