Montaż wykładzin Olsztyn, Montaż podłóg Olsztyn

montaż wykładzin olsztyn, montaż podłóg olsztyn

Montaż wykładzin Olsztyn

Specjalizujemy się w montażu wykładzin dywanowych, PCV, paneli winylowych, podłóg drewnianych oraz przygotowywaniu posadzki pod montaż podłóg. Nasza oferta to nie tylko unikalne rozwiązania produktowe ale także profesjonalny montaż podłóg. Olsztyn to nasze rodzinne miasto, w którym dostarczyliśmy i zamontowaliśmy tysiące metrów kwadratowych wykładzin. Doświadczenie, umiejętności i gwarancja to nasze główne zalety. Uwielbiamy montować skomplikowane wzory, realizować wymagające projekty.

Montaż wykładzin i podłóg to sztuka, w której czujemy się świetnie!

montaż wykładzin olsztyn, montaż podłóg olsztyn

Śmiało możemy nazwać siebie specjalistami od sprzedaży i montażu wykładzin obiektowych. Prace instalatorskie wykonujemy zawsze za pomocą właściwych narzędzi i odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. To sprawia, że możemy zawsze dopasować narzędzia i umiejętności ekipy do rodzaju instalowanej wykładziny podłogowej w Olsztynie i okolicy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda wykładzina podłogowa wymaga postępowania zgodnie z indywidualnymi procedurami. Tylko dzięki temu możliwe jest fachowe wykonanie prac przy instalacji wykładziny obiektowej. Zawsze jednak postępujemy zgodnie z przyjętymi normami, zaczynając zlecenie od należytego przygotowania podłoża.

montaż wykładzin olsztyn, montaż podłóg olsztyn

Nie masz wybranej wykładziny?

Nasza oferta obejmuje ogromny wybór wykładzin dywanowych w rolkach i płytkach, wykładzin PCV oraz paneli winylowych. Przejdź do naszego Konkret STORE, wybierz odpowiedni rodzaj wykładziny i zamów bezpłatne próbki lub poproś nas o przyjazd na miejsce budowy!

Montaż wykładzin Olsztyn to:

  • Panele winylowe
  • Wykładziny dywanowe
  • Płytki dywanowe
  • Wykładziny PCV
  • Linoleum
  • Podłogi drewniane
  • przygotowanie posadzki
  • Wykładziny igłowane

Zawsze dojeżdzamy do klienta na pomiar!
666 659 011
robert@konkretflooring.com.pl


Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping