<<Powrót do pozostałych kategorii

Luksusowe wykładziny – Konkret STORE

Przejdź do kolekcji:


luksusowe wykładziny dywanowe

Luksusowe wykładziny

To wykładziny dywanowe o wysokim komforcie użytkowania oraz o wysokich parametrach użytkowych. Zazwyczaj wykonane są z Poliamidu 6,6 z efektem Silk Look, wełny oraz EcoNylonu. Luksusowe wykładziny idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach, w których luksus to podstawa.

luksusowe wykładziny dywanowe

Ekskluzywne wykładziny

Luksusowe wykładziny z włókna NuSilk nadają się również do jachtów oraz hoteli, czy ekskluzywnych butików. Możemy wykonać je jako wykładzina od ściany do ściany lub jako dywan na wymiar.

luksusowe wykładziny dywanowe

Silk Look

Doskonale imitują jedwab ale są wytrzymalsze i łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Charakteryzują się przede wszystkim podwyższonym komfortem użytkowania, delikatnym (lecz wytrzymałym) włóknem. Nasze wykładziny dywanowe zdobią luksusowe apartamenty, hotele, butiki, restauracje oraz budynki użyteczności publicznej o podwyższonym standardzie.

dywan na wymiar

Dywany na wymiar

Dzięki Konkret Jewels nasi klienci mogą wykonać dywan na wymiar z każdej dostępnej u nas wykładziny wełnianej. Ponadto możemy wykonać dowolny rozmiar w dowolnym kształcie i dowolnym sposobie wykończenia. Jeśli jest potrzeba połączenia 2 kolorów lub wykonanie dywanu łączonego z innymi kolekcjami niż kolekcja bazowa to jesteśmy w stanie to wykonać.
Wykładziny z możliwością stworzenia dywanu na wymiar od podstaw.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ…

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping