LUKSUSOWE DYWANY – KONKRET STORE

Dywany DONKERSLOOT


luksusowe dywany

Luksusowe dywany

Luksusowe wnętrza wymagają również luksusowych dodatków. Dywany o eleganckich wzorach, pasujące zarówno do nowoczesnych, jak i bardzo klasycznych wnętrz pozwalają na stworzenie przytulnego i w pełni udekorowanego wnętrza. Najważniejszą jednak ich zaletą jest wysoka jakość.

Jakość oferowanych przez nas luksusowych dywanów to najlepsza z oferowanych na rynku. Dokładnie selekcjonujemy dostępnych producentów, wybierając wyłącznie dywany wykonane z najwyższej klasy materiałów oraz bardzo solidne.

luksusowe dywany

Ekskluzywne dywany

Oferujemy wyjątkowe włoskie marki dywanów takie jak Illulian oraz Nodus Rug, które tkane są z wełny i jedwabiu. Rozszerzeniem naszej oferty dywanów są dywany poliamidowe w technologii cyfrowego nadruku od pioniera w swoim fachu, holenderską markę Yo2 Designs. Dopełnieniem oferty są z pewnością wspaniałe luksusowe dywany od naszego belgijskiego partnera Bomat.

luksusowe dywany

Nowoczesne / Antyczne

W naszym katalogu produktów Konkret STORE znajdują się zarówno dywany nowoczesne, klasyczne i antyczne. Wisienką na torcie są dywany z kolekcji Limited Edition, które zwykle występują w limitowanej ilości, projektowane są przez najlepszych projektantów z całego świata, dzięki czemu budzą zachwyt w luksusowych wnętrzach.

luksusowe dywany

Produkcja dywanów

Większość naszych dywanów produkowana jest w stolicach tekstylii, a mianowicie w Indiach oraz Nepalu. Przykładamy maksymalną wagę do sprawiedliwego handlu . Nie korzystamy i nie będziemy zatrudniać dzieci. Dbamy jednak o to, by bajeczni rzemieślnicy otrzymywali sprawiedliwe i właściwe wynagrodzenie.
Chcemy ich podtrzymywać i pomagać w ich rozwoju poprzez współpracę i wzajemny szacunek.

luksusowe dywany

Tradycja

Gdy farbowane przędze są dobrze wysuszone, nasi rzemieślnicy zwijają je w kulki, które mają być używane do ręcznego wiązania. Używając ręcznie wykonanej reprodukcji w skali 1: 1, narysowanej na papierze, nasi mistrzowie tkania przekształcają to, co było po prostu kaotyckim skupiskiem włókien w czystej sztuce. Ten sam dywan jest wykonany przez 3 rzemieślników, którzy pracują jednocześnie ramię w ramię i wykonują 152-180 tysięcy tybetańskich węzłów na metr kwadratowy, zgodnie z wybraną jakością. Różni rzemieślnicy mają różne siły, więc kiedy kończą tkanie, podstawowym fragmentem jest rozciąganie, tak aby dywan był jednolity.

luksusowe dywany

Luksusowe dywany na wymiar

Mimo obszernej kolekcji dywanów nie znalazłeś swojego wymarzonego dywanu?
Nic straconego, nasz autorski program konkretJEWELS, pozwala stworzyć dywan o dowolnym kształcie i w dowolnym rozmiarze. Z każdej naszej wykładziny dywanowej wykonujemy dywany.

CZYTAJ WIĘCEJ…

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping