Konkret Store to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie nasze kolekcje paneli winylowych, wykładzin i płytek dywanowych. W prosty sposób możesz zamawiać próbki, które są niezbędne do podjęcia decyzji. Usprawniliśmy ten proces i dzięki temu, możesz do woli zamawiać darmowe próbki (w większości przypadków) z darmową wysyłką.

Rozumiemy, to że podłogę trzeba dotknąć, pomacać, powąchać i polizać. Także plądruj do woli i zamawiaj bezpłatne próbki!

Z naszego Konkret Store, nie tylko zamówisz próbki ale także dowiesz się wielu niezbędnych rzeczy, takich jak, podstawowe informacje techniczne, kolorystyka, sugerowana cena detaliczna.

Tym sposobem chcemy ułatwić proces wyboru paneli winylowych, wykładzin i dywanów. Tak żeby informacje zawarte przy każdym produkcie były dla Ciebie czytelne i łatwe do zrozumienia. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze tak jest, więc jesteśmy pod telefonem i mailem.

Wprowadziliśmy również Wishlist. Do czego to służy?

Jeśli nie możesz się zdecydować, którą podłogę wybrać, to wystarczy, że dodasz interesujące Cię pokrycia podłogowe na listę życzeń i wysłać link do żony, sąsiada, teściowej czy zarządu, żeby wspólnie podjąć decyzje.

Chcielibyśmy tylko poinformować, że wszystkie ceny wyrażone są w PLN, w wartościach netto (bez podatku VAT), oraz bez ewentualnych kosztów transportu. Są to również ceny sugerowane detaliczne.

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping