Panele winylowe TFD Floor Tile

Wszystkie wzory podłóg TFD inspirowane są elementami natury. I to jest również widoczne w strukturze powierzchni desek; tłoczenie. Dzięki temu cała kolekcja ma naturalny wygląd.

Ponadto zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo, zdrowie publiczne i środowisko mają najwyższy priorytet w TFD Floortile. Podczas całego procesu produkcyjnego czuwamy nad środowiskiem naturalnym (żywym). W TFD robimy to, dokonując wyborów, które stawiają na pierwszym miejscu znaczenie środowiska i zdrowia publicznego.

Asortyment podłóg PVC firmy TFD jest bardzo zróżnicowany: od spokojnych projektów, takich jak Easy i Futura , po podłogi o solidniejszym wyglądzie i dotyku, Firm i Experience. Ossis to piękna kolekcja podłóg w jodełkę z węższymi i szerszymi deskami i wzorami, które można układać również z węgierskim punktem . Istnieją również podłogi o wyjątkowym wyglądzie, dzięki którym można nadać swojemu wnętrzu wyrazisty charakter. Bardzo duże płytki z naszej kolekcji Creative Stone o wyglądzie oksydowanej miedzi lub tkana podłoga PCV z naszej kolekcji Woven L+, których optyka jest zawsze różna w zależności od kierunku patrzenia, daje wiele kreatywnych możliwości. Charakterystyczna kolekcja Heritage dostępna jest w trzech różnych szerokościach. Można je łączyć, aby stworzyć dynamiczny efekt w pomieszczeniu. Oczywiście można wybrać tylko jedną z szerokości, co wprowadzi do wnętrza więcej spokoju. Podłogi PCV firmy TFD są dostępne w wersji klejonej, Rigid Just Click lub magnetycznej.

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping