Jabo Carpets – naturalne wykładziny dywanowe


naturalne wykładziny dywanowe jabo carpets

AUTENTYCZNY!

Autentyczne materiały wzmacniają atmosferę w pomieszczeniu. To właśnie sprawia, że ​​naturalne wykładziny dywanowe Jabo Carpets są tak atrakcyjne, a kolekcja tak wszechstronna.

W 1953 roku Jan Bosman opracował wykładzinę sizalową tkaną od ściany do ściany. W oparciu o słynną zasadę każdego dnia opracowywane są nowe produkty. Odkryj naturalny urok kolekcji Jabo, z jej autentycznym charakterem i różnorodnością struktur. Naprawdę Jabo!

naturalne wykładziny dywanowe jabo carpets

SIZAL I TRAWA MORSKA

Naturalne wykładziny dywanowe Jabo Carpets. Znane z połączenia sizalu, konopi i kokosa. Powiedz „podstawa kolekcji Jabo”. Może być stosowany we wszystkich kształtach i typach wnętrz. Z poczuciem natury i trwałością.

Również piękny jako dywan na zamówienie!

naturalne wykładziny dywanowe jabo carpets

NATURA

Podstawą Jabo jest natura. Tam zaczęła się cała historia. A my nadal lubimy się rozwijać z naturalnych materiałów. Na przykład sizal, trawa morska lub wełna. 

Oczywiście używamy również innych materiałów. Zawsze w zrównoważony i odpowiedzialny sposób.

naturalne wykładziny dywanowe jabo carpets

DYWANY NA ZAMÓWIENIE

Jabo oferuje bogatą kolekcję wykładzin. Każdy dywan idealnie nadaje się jako dywan. Zawsze precyzyjnie dopasowany, w każdym kształcie i formie. 

Jabo lubi ułatwiać najbardziej kreatywne pomysły. Na przykład nasz warsztat wyposażony jest w najnowocześniejszą maszynę do cięcia. Najbardziej kreatywne kształty są przesyłane i natychmiast przekształcane w dywany na zamówienie.


Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping