konkretBRANDS – nasze marki

Donkersloot - designerskie wykładziny i płytki dywanowe

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping

Panele winylowe Therdex powstały w 2009 roku. Dokładnie w czasie, gdy panele winylowe zaczęły być znane. Wszystkie strzałki koncentrowały się na rozwoju produktu w celu wprowadzenia zmian w podłogach winylowych firmy Therdex. Podłogi, które w namacalny i widoczny sposób oddają atmosferę materiału.

Szerokie, długie deski były jednym z pierwszych projektów firmy Therdex. Rozwój nastąpił szybko. Na przykład stworzono kolekcję podłóg w jodełkę.

Niedługo potem nastąpiła jodełka francuska. W dziedzinie rozwoju produktu duże wyzwanie. Wynik jest imponujący: seria Chevron.

Od Therdex można się spodziewać zmienności. Narodziła się nie tylko seria Chevron, ale także jodełka i szeroka deska w tej samej linii. W skrócie: wszystkie możliwości nadania każdemu pomieszczeniu odpowiedniego charakteru.

Podłoga jest jednym z najważniejszych czynników definiujących wizerunek we wnętrzu. Istnieje jednak więcej czynników, które są ważne dla dokonania właściwego wyboru. Decydując się na panele winylowe Therdex wybierasz produkt z najwyższej półki. Najlepszy produkt pod każdym względem. Jakość jest dla nas oczywistym czynnikiem.

Środowisko należy do nas wszystkich. Gdziekolwiek na świecie. Dlatego angażujemy się w testowanie i certyfikację naszych produktów na wszystkich poziomach. Obowiązkowe etykiety, ale także instytuty badawcze, które nie są obowiązkowe, ale odzwierciedlają doskonałość w tym zakresie.

Ważne: Therdex LVT są z bio plastyfikatorów i nie zawierają ftalanów.
To ważny punkt dla nas, dla Ciebie, a zwłaszcza dla środowiska.

Idealny, naturalny wygląd wymaga czegoś więcej niż tylko pięknego filmu.

Zwykle stosujemy technikę EIR (registered embossed). Każdy sęk, pęknięcie lub inna nieregularność w drewnie jest dociskana dokładnie we właściwym miejscu. W ten sposób zapewniamy, że struktura jest zauważalnie i widocznie obecna. Tak naturalnie!

Wszystkie wzory podłóg TFD inspirowane są elementami natury. I to jest również widoczne w strukturze powierzchni desek; struktura EIR. Nadaje to całej kolekcji realistyczny wygląd.

Ponadto zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo, zdrowie publiczne i środowisko mają najwyższy priorytet w TFD Floortile. Podczas całego procesu produkcyjnego czuwamy nad środowiskiem naturalnym. W TFD robimy to, dokonując wyborów, które stawiają na pierwszym miejscu znaczenie środowiska i zdrowia publicznego.

Asortyment paneli winylowych firmy TFD jest bardzo zróżnicowany: od spokojnych projektów, takich jak  Easy  i  Futura , po podłogi o solidniejszym wyglądzie i dotyku,  Firm  i  Experience.  Ossis  to piękna kolekcja podłóg w jodełkę z węższymi i szerszymi deskami i  wzorami, które można układać również jako jodełka francuska. Istnieją również podłogi o wyjątkowym wyglądzie, dzięki którym można nadać swojemu wnętrzu wyrazisty charakter. Bardzo duże płytki z naszej  kolekcji Creative Stone  o wyglądzie oksydowanej miedzi lub tkana podłoga PCV z naszej  kolekcji Woven L+, których optyka jest zawsze różna w zależności od kierunku patrzenia, daje wiele kreatywnych możliwości. Charakterystyczna  kolekcja Heritage  dostępna jest w trzech różnych szerokościach. Można je łączyć, aby stworzyć dynamiczny efekt w pomieszczeniu. Oczywiście można wybrać tylko jedną z szerokości, co wprowadzi do wnętrza więcej spokoju. Podłogi PCV firmy TFD są dostępne w wariantach klejonych, Rigid Just Click lub magnetycznych.

Zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo, zdrowie publiczne i środowisko mają najwyższy priorytet w TFD Floortile, dlatego TFD dostarcza wyłącznie całkowicie bezpieczne panele winylowe, posiadające certyfikaty jakości (certyfikat DiBt Ü-Zeichen i certyfikat CE TÜV Rheinland), dzięki czemu spełniają najsurowsze normy. W produkcji naszych produktów widzimy to odzwierciedlenie w wyborze czystych surowców (w tym bez ftalanów). Ponadto troska o naszych bliźnich jest wyraźnie odzwierciedlona w warunkach pracy wszystkich zaangażowanych osób. W ten sposób chcemy wnieść nasz wkład w społeczeństwo w perspektywie krótko- i długoterminowej.

NASZE PODŁOGI SĄ GOTOWE NA PRZYSZŁOŚĆ!

Podłogi TFD to świadomy wybór

  • Łatwa konserwacja
  • W 100% nadający się do recyklingu
  • Plastyfikator bez ftalanów
  • Odporny na wilgoć i zabrudzenia
  • Redukcja szumów
  • Anty alergiczny
  • odporny na zużycie
  • Nadaje się do ogrzewania i chłodzenia podłogowego

Donkersloot - designerskie wykładziny i płytki dywanowe

Dzięki naszej ekscentrycznej kolekcji płytek dywanowych, wykładzin dywanowych i dywanów zamieniamy każde profesjonalne wnętrze w charakterystyczne wnętrze. Naszymi najważniejszymi narzędziami są kunszt, fachowość, spora porcja zabawy i wielkie serce dla ludzi i środowiska.

Wierzymy w innowacje. W kreatywności. I w gospodarce o obiegu zamkniętym. Obserwujemy ważne zmiany w modzie, designie, architekturze, technologii i społeczeństwie. I przełóż je bez wysiłku na tekstylne wykładziny podłogowe w profesjonalnym wnętrzu.

Inspirowanie innych do zmian wraz z nami, wstrząsanie nieco branżą dywanową; to daje nam energię. Lubimy przewodzić w Donkersloot.

W zrównoważonym poszukiwaniu łączymy rzemiosło z nowymi technologiami i materiałami.

Donkersloot objął prowadzenie z w  pełni okrągłym BT40 , wyprodukowanym w technologii Niaga®. Stale przyglądamy się, jakie materiały i technologie zapewniają jeszcze wyższą wydajność dla ludzi i środowiska. Wzywamy naszych partnerów sieciowych do wprowadzania innowacji i wykorzystywania ich wiedzy fachowej do znajdowania nowych rozwiązań, aby nasze wykładziny mogły być lepiej ponownie wykorzystane, a także łatwiej je rozebrać. Wszystko po to, aby móc jak najdłużej korzystać z przetworzonych surowców. Oprócz rozwoju produktu wymaga to nowych sposobów współpracy w całym łańcuchu - od dostawców po projektantów, projektów i montażystów.

 

Moc projektu

Szukasz zabawnej i wyrazistej podłogi? A może wolisz skromną i spokojną podłogę? A może jedno i drugie jednocześnie? Modular Dimension ma to wszystko. Dzięki swojej modułowości, szerokiej palecie kolorów i możliwości wyboru 7 kształtów, ta filcowa płytka dywanowa oferuje ogromną różnorodność i awangardowe możliwości projektowania. Elegancki plan piętra, elastyczność; dzięki tej filcowej płytce Twoja kreatywność zyskuje wolną rękę!

Piękne z zewnątrz… ale także w środku

Wytrzymałość Modular Dimension nie ustępuje jej silnym możliwościom projektowym.

Ta płytka została skonstruowana w sposób zrównoważony od stóp do głów, spójrz:

• Do wykonania warstwy wierzchniej potrzeba mniej paliw kopalnych, ponieważ ponad 60% tego poliamidu na bazie biologicznej składa się z oleju z odnawialnej rośliny rycynowej.

• Ta płytka przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów tekstylnych w Europie. Ponieważ podkład jest wykonany w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu.

• Transport tej płytki emituje mniej CO2, ponieważ ta lekka płytka dywanowa zawiera o 65% mniej materiału niż tradycyjne (filcowe) płytki dywanowe.