konkretBRANDS – nasze marki

Donkersloot - designerskie wykładziny i płytki dywanowe

Panele winylowe Therdex powstały w 2009 roku. Dokładnie w czasie, gdy panele winylowe zaczęły być znane. Wszystkie strzałki koncentrowały się na rozwoju produktu w celu wprowadzenia zmian w podłogach winylowych firmy Therdex. Podłogi, które w namacalny i widoczny sposób oddają atmosferę materiału.

Szerokie, długie deski były jednym z pierwszych projektów firmy Therdex. Rozwój nastąpił szybko. Na przykład stworzono kolekcję podłóg w jodełkę.

Niedługo potem nastąpiła jodełka francuska. W dziedzinie rozwoju produktu duże wyzwanie. Wynik jest imponujący: seria Chevron.

Od Therdex można się spodziewać zmienności. Narodziła się nie tylko seria Chevron, ale także jodełka i szeroka deska w tej samej linii. W skrócie: wszystkie możliwości nadania każdemu pomieszczeniu odpowiedniego charakteru.

Podłoga jest jednym z najważniejszych czynników definiujących wizerunek we wnętrzu. Istnieje jednak więcej czynników, które są ważne dla dokonania właściwego wyboru. Decydując się na panele winylowe Therdex wybierasz produkt z najwyższej półki. Najlepszy produkt pod każdym względem. Jakość jest dla nas oczywistym czynnikiem.

Środowisko należy do nas wszystkich. Gdziekolwiek na świecie. Dlatego angażujemy się w testowanie i certyfikację naszych produktów na wszystkich poziomach. Obowiązkowe etykiety, ale także instytuty badawcze, które nie są obowiązkowe, ale odzwierciedlają doskonałość w tym zakresie.

Ważne: Therdex LVT są z bio plastyfikatorów i nie zawierają ftalanów.
To ważny punkt dla nas, dla Ciebie, a zwłaszcza dla środowiska.

Idealny, naturalny wygląd wymaga czegoś więcej niż tylko pięknego filmu.

Zwykle stosujemy technikę EIR (registered embossed). Każdy sęk, pęknięcie lub inna nieregularność w drewnie jest dociskana dokładnie we właściwym miejscu. W ten sposób zapewniamy, że struktura jest zauważalnie i widocznie obecna. Tak naturalnie!

Wszystkie wzory podłóg TFD inspirowane są elementami natury. I to jest również widoczne w strukturze powierzchni desek; struktura EIR. Nadaje to całej kolekcji realistyczny wygląd.

Ponadto zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo, zdrowie publiczne i środowisko mają najwyższy priorytet w TFD Floortile. Podczas całego procesu produkcyjnego czuwamy nad środowiskiem naturalnym. W TFD robimy to, dokonując wyborów, które stawiają na pierwszym miejscu znaczenie środowiska i zdrowia publicznego.

Asortyment paneli winylowych firmy TFD jest bardzo zróżnicowany: od spokojnych projektów, takich jak  Easy  i  Futura , po podłogi o solidniejszym wyglądzie i dotyku,  Firm  i  Experience.  Ossis  to piękna kolekcja podłóg w jodełkę z węższymi i szerszymi deskami i  wzorami, które można układać również jako jodełka francuska. Istnieją również podłogi o wyjątkowym wyglądzie, dzięki którym można nadać swojemu wnętrzu wyrazisty charakter. Bardzo duże płytki z naszej  kolekcji Creative Stone  o wyglądzie oksydowanej miedzi lub tkana podłoga PCV z naszej  kolekcji Woven L+, których optyka jest zawsze różna w zależności od kierunku patrzenia, daje wiele kreatywnych możliwości. Charakterystyczna  kolekcja Heritage  dostępna jest w trzech różnych szerokościach. Można je łączyć, aby stworzyć dynamiczny efekt w pomieszczeniu. Oczywiście można wybrać tylko jedną z szerokości, co wprowadzi do wnętrza więcej spokoju. Podłogi PCV firmy TFD są dostępne w wariantach klejonych, Rigid Just Click lub magnetycznych.

Zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo, zdrowie publiczne i środowisko mają najwyższy priorytet w TFD Floortile, dlatego TFD dostarcza wyłącznie całkowicie bezpieczne panele winylowe, posiadające certyfikaty jakości (certyfikat DiBt Ü-Zeichen i certyfikat CE TÜV Rheinland), dzięki czemu spełniają najsurowsze normy. W produkcji naszych produktów widzimy to odzwierciedlenie w wyborze czystych surowców (w tym bez ftalanów). Ponadto troska o naszych bliźnich jest wyraźnie odzwierciedlona w warunkach pracy wszystkich zaangażowanych osób. W ten sposób chcemy wnieść nasz wkład w społeczeństwo w perspektywie krótko- i długoterminowej.

NASZE PODŁOGI SĄ GOTOWE NA PRZYSZŁOŚĆ!

Podłogi TFD to świadomy wybór

 • Łatwa konserwacja
 • W 100% nadający się do recyklingu
 • Plastyfikator bez ftalanów
 • Odporny na wilgoć i zabrudzenia
 • Redukcja szumów
 • Anty alergiczny
 • odporny na zużycie
 • Nadaje się do ogrzewania i chłodzenia podłogowego

Donkersloot - designerskie wykładziny i płytki dywanowe

Dzięki naszej ekscentrycznej kolekcji płytek dywanowych, wykładzin dywanowych i dywanów zamieniamy każde profesjonalne wnętrze w charakterystyczne wnętrze. Naszymi najważniejszymi narzędziami są kunszt, fachowość, spora porcja zabawy i wielkie serce dla ludzi i środowiska.

Wierzymy w innowacje. W kreatywności. I w gospodarce o obiegu zamkniętym. Obserwujemy ważne zmiany w modzie, designie, architekturze, technologii i społeczeństwie. I przełóż je bez wysiłku na tekstylne wykładziny podłogowe w profesjonalnym wnętrzu.

Inspirowanie innych do zmian wraz z nami, wstrząsanie nieco branżą dywanową; to daje nam energię. Lubimy przewodzić w Donkersloot.

W zrównoważonym poszukiwaniu łączymy rzemiosło z nowymi technologiami i materiałami.

Donkersloot objął prowadzenie z w  pełni okrągłym BT40 , wyprodukowanym w technologii Niaga®. Stale przyglądamy się, jakie materiały i technologie zapewniają jeszcze wyższą wydajność dla ludzi i środowiska. Wzywamy naszych partnerów sieciowych do wprowadzania innowacji i wykorzystywania ich wiedzy fachowej do znajdowania nowych rozwiązań, aby nasze wykładziny mogły być lepiej ponownie wykorzystane, a także łatwiej je rozebrać. Wszystko po to, aby móc jak najdłużej korzystać z przetworzonych surowców. Oprócz rozwoju produktu wymaga to nowych sposobów współpracy w całym łańcuchu – od dostawców po projektantów, projektów i montażystów.

 

Moc projektu

Szukasz zabawnej i wyrazistej podłogi? A może wolisz skromną i spokojną podłogę? A może jedno i drugie jednocześnie? Modular Dimension ma to wszystko. Dzięki swojej modułowości, szerokiej palecie kolorów i możliwości wyboru 7 kształtów, ta filcowa płytka dywanowa oferuje ogromną różnorodność i awangardowe możliwości projektowania. Elegancki plan piętra, elastyczność; dzięki tej filcowej płytce Twoja kreatywność zyskuje wolną rękę!

Piękne z zewnątrz… ale także w środku

Wytrzymałość Modular Dimension nie ustępuje jej silnym możliwościom projektowym.

Ta płytka została skonstruowana w sposób zrównoważony od stóp do głów, spójrz:

• Do wykonania warstwy wierzchniej potrzeba mniej paliw kopalnych, ponieważ ponad 60% tego poliamidu na bazie biologicznej składa się z oleju z odnawialnej rośliny rycynowej.

• Ta płytka przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów tekstylnych w Europie. Ponieważ podkład jest wykonany w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu.

• Transport tej płytki emituje mniej CO2, ponieważ ta lekka płytka dywanowa zawiera o 65% mniej materiału niż tradycyjne (filcowe) płytki dywanowe.

 

Van Besouw
Van Besouw

Van Besouw został założony w 1839 roku przez Jana Van Besouw. Innowator w dziedzinie organizacji, rozwoju produktów i warunków społecznych. 

W ciągu ponad 180 lat firma rozrosła się z niezawodnego tkacza w workach jutowych do firmy produkującej specjalne, wysokiej jakości i własne dywany. Wiele się zmieniło; bogate doświadczenie jest nadal podstawą dokładnego kunsztu.

Używamy tylko najlepszych materiałów. Opracowując nowe produkty, zawsze mamy dwie możliwości. Albo naturalne materiały, albo najlepsze produkty syntetyczne. Zawsze ekologicznie odpowiedzialni. 

Zrównoważony rozwój Van Besouw składa się z dwóch ważnych elementów. Przede wszystkim oczywiście surowce. Ale równie ważna jest długowieczność. Van Besouw ma dłuższą żywotność niż przeciętny dywan.

To robi różnicę! Ekonomicznie i ekologicznie. 

BAWEŁNA

Czysta natura. Charakterystyczne białe kulki bawełny są utkane z mocnej przędzy. Bawełna ma bardzo charakterystyczną strukturę. Odpowiednie skręcenie w połączeniu z techniką dziania tworzy charakterystyczny dywan pętelkowy.

WEŁNA

Najbardziej luksusowe włókno do dywanów. I w 100% naturalny. Wełna ma działanie ocieplające i izolujące. Optycznie daje to bardzo luksusowy, matowy wygląd. Pod względem odczuwania najwyższego komfortu.

POLIAMID

Włóczki syntetyczne z dobrą historią. Zrównoważona produkcja; kiedy tylko jest to możliwe z Econyl Yarns. Przędze są zawsze wykonane z istniejących produktów. Innymi słowy: nie potrzeba więcej surowców. 

 

100% secure your website.
Powered by
Jabo Carpets
Jabo Carpets

Około 1953 roku w Holandii dokonano sensacyjnego wynalazku. Jan Bosman wynalazł maszynę, za pomocą której włókna konopne, sizalowe i kokosowe były przetwarzane na wykładzinę dywanową. Dywany tkane wełniane powstały na tych samych maszynach. Jabo stał się znany i sławny.

Jabo: Pierwotnie czysta natura. 
Pierwszym wynalazkiem Jana Bosmana (JaBo) był znany dywan sizalowy. Z mieszanką włóczek kokosowych i konopnych. Założenie Jabo. Oczywiście przez lata dodawano wszelkiego rodzaju materiały i kombinacje. Miłość do naturalnych materiałów pozostała. W skrócie: używamy naturalnych, zrównoważonych materiałów lub zrównoważonych materiałów.

WEŁNA

Wygodne, ciasno tkane czy hojnie luksusowe? Kolekcja Jabo oferuje szereg możliwości. Atmosfera i doświadczenie mogą się różnić. Zawsze pewny naturalny wygląd: 100% wełna.

MIESZANKA

Chętnie stosujemy zrównoważone techniki produktów dla innych materiałów. Nazywamy te „mieszanki”. Materiały syntetyczne lub mieszanka np. z wełną.
Zawsze właściwy, zrównoważony wybór. W 100% odpowiedzialne materiały, które mogą służyć również przez długi czas.

MIĘKKI

Czysty komfort! Kolekcja najdelikatniejszych dywanów. Rozkosz dla stóp. I oczywiście wykonane z najlepszych, zrównoważonych materiałów. Od razu przekładamy żywotność na zrównoważony rozwój. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że wysokiej jakości produkty pomagają szybko zredukować górę odpadów.

SIZAL I TRAWA MORSKA

Jabo „oryginał”. Stał się znany dzięki połączeniu sizalu, konopi i kokosa. Zapraszam do powiedzenia: „fundament kolekcji Jabo”. Może być stosowany we wszystkich kształtach i typach wnętrz. Z poczuciem natury i zrównoważonego rozwoju.

Również piękny jako dywan na zamówienie!

Powered by
Rols Wool Carpets
Rols Wool Carpets

Od 1917 fabryka wykładzin

Od ponad 100 lat tworzymy wykładziny i dywany na miarę w naszej fabryce wykładzin w Crevillent , małym miasteczku w prowincji Alicante w południowo-wschodniej Hiszpanii. Znajdujemy się na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w regionie słynącym z bogatego dziedzictwa w produkcji tekstyliów, gdzie tkactwo dywanów ma swój kulturowy dom. Z wielką dumą pielęgnujemy tę spuściznę i zobowiązujemy się, aby nasza działalność produkcyjna pozostała w sercu tej społeczności . W dalszym ciągu korzystamy z tradycyjnych technik wytwarzania wykładzin wilton, które były przekazywane z pokolenia na pokolenie lokalnych rzemieślników , których umiejętności są nadal wplecione w produkty, które produkujemy dzisiaj. 

Biznes rodzinny

Rols wywodzi się z długiej, rodzinnej tradycji 4 pokoleń . Nasza historia sięga 1917 roku, kiedy nasz poprzednik Francisco Gómez użył ręcznego krosna do tkania naturalnych włókien, takich jak sizal i esparto. Był w tym dobry, a popyt na jego dywany był coraz większy, jak wtedy, gdy praca jest wykonywana właściwie w każdym dobrym biznesie.

Wkrótce dołączył do niego jego syn, zwany także Paco Gómez, któremu udało się rozwinąć firmę tak bardzo, że stała się wielką fabryką dywanów wilton liczącą ponad 400 osób. Ale czasami życie nie jest łatwe, tak samo jak i dla nas. W latach 80. firma otrzymała inwestycje na rozwój, ale sprawy nie poszły zgodnie z planem. Straciliśmy wszystko, poza imieniem Rols i wiedzą, jak tkać produkty wysokiej jakości.

Wtedy dołączyło nowe pokolenie, wnuki Francisco, Blanca i Paco. Pracując razem i z wielką determinacją w odbudowie rodzinnego dziedzictwa, Rols został ożywiony. Blanca i Paco były w stanie rozszerzyć działalność na rynki zagraniczne, ostatecznie rozliczając ponad 80% sprzedaży za granicą .

Dziś do tej wspaniałej rodziny dołączyły prawnuki: Carmen, która odpowiada za część handlową, oraz Fernando, który po 7 latach w bankowości inwestycyjnej postanowił wrócić do domu w 2015 roku, aby wziąć udział w strategii firmy. Ponieważ Rols jest firmą rodzinną , wiemy, że jakość wykonania nie wychodzi z mody.

Wyprodukowane w Hiszpanii

Zawsze decydowaliśmy się na posiadanie naszej fabryki dywanów w Hiszpanii , aby tworzyć miejsca pracy i dalej rozwijać tradycję dywanów w naszym rodzinnym mieście Crevillent. Większość naszych tkaczy dywanów to synowie byłych robotników , którzy kontynuowali swój handel i cieszymy się, że kontynuują tutaj swoją działalność. Nasze wartości jakości i lojalności, które zapoczątkował Francisco Gomez, pozostają nienaruszone.

Z tego powodu bardzo jasno mówimy, że naszym największym zasobem są nasi ludzie – to czyni nas wyjątkowymi i sprawia, że ​​jesteśmy dumni. Bo dzięki każdej z osób, które tworzą nasz zespół, wciąż odnosimy sukcesy . Wierzymy, że lojalność tej firmy przejawia się w końcowym wyniku, ponieważ nie jest przypadkiem, że nadal możemy oferować wysokiej jakości dywany i chodniki przy użyciu najlepszych surowców na rynku. Wierząc w naszych ludzi, umieściliśmy się jako producent wykładzin na czele krajowego i międzynarodowego rynku .

Powered by
The Wool Studio
The Wool Studio

Od początku istnienia The Wool Studio czujemy silny
związek z naturalnymi materiałami. Naszą wizją jest dzielenie się tym
połączeniem poprzez tworzenie pięknych dywanów wykonanych z naturalnych surowców
, które pozwolą Ci połączyć się z naturą będąc w domu,
biurze lub przestrzeni publicznej. Dziś pragnienie kontaktu z naturą jest
silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Krajowe blokady dla naszego bezpieczeństwa zdrowotnego
wydłużyły nasz czas spędzany w pomieszczeniach, podsycając potrzebę łączenia się z
zewnątrz. Staramy się wpuszczać na zewnątrz, wdychać świeże powietrze, które
energetyzuje nasze wewnętrzne przestrzenie.

Takie połączenie można osiągnąć jedynie zachowując najwyższy
poziom jakości, zarówno w naszym procesie produkcyjnym, jak i naszych przędzach.

W naszych dywanach wykonywanych na zamówienie i w kolekcji używamy wyłącznie najlepszych materiałów natury . Świeżość naszej nowozelandzkiej wełny tworzy
przewiewne dywany, które sprzyjają relaksowi i dobremu samopoczuciu. Miękkość
naszych przędz eukaliptusowych sprawia, że ​​dywany są lekkie i wyrafinowane. Elegancki jedwab
dodaje luksusu i połysku. Szlachetny moher dodaje rustykalnego i ciepłego charakteru
każdej przestrzeni. Każdy z naszych dywanów jest ręcznie tuftowany w
Europie z godnością dla zaangażowanych osób. Sposób
działania naszych producentów i ich pozycja w lokalnych społecznościach są
przedłużeniem naszych własnych wartości. To nasz sposób na dążenie do dywanów, które
są odpowiedzialne zarówno za środowisko, jak i społecznie.

 

Powered by
Yo2 Designs
Yo2 Designs

Yo2 to wiodąca marka projektowa, która dostarcza kreatywne rozwiązania dla naszej międzynarodowej klienteli. Filozofia projektowania Yo2 polega na wzbogacaniu domów i przestrzeni roboczych naszych klientów pięknymi kreacjami, które zarówno szanują kulturę, jak i wprowadzają odrobinę klasycznego wpływu. Każda kolekcja została zaprojektowana z myślą o kliencie, a każdy produkt może zostać spersonalizowany przez nasz zespół projektantów. Każda kolekcja i każdy indywidualny projekt ma do opowiedzenia wyjątkową historię.

W naszych projektach widać wyraźnie skrzyżowanie umiejętności technicznych, intelektualnych i kreatywnych, które skutkują harmonijnymi, przyciągającymi wzrok produktami, które są zarówno wyjątkowe, jak i oda do przeszłości. Podczas gdy w wielu naszych projektach można znaleźć wspólny motyw nowoczesnego baroku, obecne jest ogólne połączenie wpływów klasycznych ze współczesną konceptualizacją.

Jedną z najważniejszych inicjatyw Yo2 jest dostarczanie naprawdę szerokiej gamy rozwiązań projektowych zarówno dla profesjonalistów, jak i osób prywatnych. Kompleksowe centrum dla profesjonalistów, którzy szukają pomysłów i sugestii dotyczących zarówno ścian, jak i podłóg. Naszym pragnieniem jest przedstawienie wielowymiarowego podejścia do projektowania; dając naszym profesjonalistom i klientom indywidualnym możliwość wyboru ekskluzywnego projektu, ale jednocześnie szerokiego wachlarza pomysłów projektowych. Z tego powodu podejmujemy się realizacji niestandardowych projektów przez cały proces od koncepcji do realizacji we współpracy z naszymi klientami.

Powered by
Altro
Altro

Altro od 100 lat jest liderem innowacji. Dziś, ściśle współpracując z architektami, klientami końcowymi, inżynierami, projektantami i wykonawcami na całym świecie, nasza wiedza i wiedza pomagają im przekształcać codzienne przestrzenie w środowiska, które mogą poprawić samopoczucie każdego, kto z nich korzysta.

A dzięki konsekwentnemu przekształcaniu kreatywnego myślenia w praktyczne, rzeczywiste rozwiązania – które zachowują najwyższe standardy bezpieczeństwa i trwałości – Altro stało się synonimem jakości.

Jako firma założona przez rodzinę mamy silne poczucie tego, co cenimy, i sposób myślenia inspirowany Bauhausem – równowaga jakości, formy i funkcji opartej na wzornictwie – który stawia potrzeby ludzi w centrum wszystkiego, co robimy. To skoncentrowane na człowieku podejście do projektowania na potrzeby życia XXI wieku.

To historia, która oznacza, że ​​cenimy odważnych, odważnych i nowych. Od skupiania się na tym, jak różne sektory, które obsługujemy, potrzebują swoich przestrzeni do działania, po apel o materiały bardziej przyjazne dla środowiska, Altro nieustannie rzuca wyzwanie temu, co jest możliwe, i poszukuje nowych sposobów inspirowania naszych klientów i odpowiadania na ich największe wyzwania.

Mając biura w Europie, obu Amerykach, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie, pozostajemy zaangażowani w opracowywanie rozwiązań, które przetrwają próbę czasu.

Łączymy to, co najlepsze we współczesnym stylu z funkcjonalnością niezbędną do ulepszania sposobu, w jaki wszyscy żyjemy i pracujemy, gdziekolwiek na świecie.

Jesteśmy Altro.

Powered by
Arc Edition
Arc Edition

Dywan to coś więcej niż tylko funkcjonalna wykładzina podłogowa. Jest to efektowny element wizualny, który odzwierciedla wizerunek Twojej kultury korporacyjnej. W Arc Edition przekształcamy pomieszczenia na całym świecie, projektując i produkując komercyjne wykładziny w rulonie. Oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości podłóg do hotelarstwa, wypoczynku i biura.

Wierzymy, że najlepsze wykładziny dywanowe od ściany do ściany i niestandardowe rozwiązania podłogowe powstają, gdy kreatywność i wiedza techniczna są połączone z pasją. Odkryj nasze dywany od ściany do ściany i nieograniczone możliwości wykonania na zamówienie, aby znaleźć podłogę, która spełni Twoje wymagania.

Jesteśmy wiodącym, preferowanym dostawcą szerokiej gamy stylów od ściany do ściany w Europie, dzięki wyraźnemu połączeniu:

 • pełny cykl od włókna do gotowej podłogi
 • szeroka oferta magazynowa (i konfigurowalna)
 • wysokiej jakości usługi dla optymalnego doświadczenia klienta.
No, thank you. I do not want.
100% secure your website.
Powered by
Kueberit
Kueberit

Profile metalowe do tekstylnych i elastycznych wykładzin podłogowych z aluminium, mosiądzu i stali nierdzewnej, systemy profili parkietowych i laminatowych z aluminium, rozwój i produkcja profili podłogowych do wszystkich rodzajów podłóg.

Niewielu renomowanych producentów podłóg drewnianych lub innych powstrzymuje się od montażu na profilach Küberit. Szeroki asortyment standardowych profili i produktów specjalnych, takich jak profile schodowe do renowacji, sprawia, że ​​profile Küberit są pierwszym wyborem dla profesjonalnych instalatorów.

Asortyment produktów dystrybuowany jest poprzez wykładziny przemysłowe i podłogowe, handel specjalistyczny obejmuje m.in. listwy maskujące i listwy krawędziowe ze stali nierdzewnej, mosiądzu lub aluminium, jak również okleiny z prawdziwego drewna, folie dekoracyjne lub folie CPL o najwyższych klasach ścieralności. Dzięki najnowszej technologii druku cyfrowego możemy wyprodukować podłogi pasujące do dekorów.

Daj się przekonać o naszej skuteczności.

Powered by
Proline Systems
Proline Systems

Odwaga do zmian uczyniła Proline tym, czym jest dzisiaj: globalną firmą, która jest siłą napędową niezawodności i jakości „Made in Germany”. Firma, która powstała z przekonania, że ​​dobre rzeczy stają się jeszcze lepsze i napędzają innowacje, która od ponad 25 lat opracowuje produkty i rozwiązania dla wykwalifikowanych rzemieślników, wyspecjalizowanych sprzedawców i projektantów.

Proline można rozpoznać po jasnej, żywej zieleni Proline. Ten kolor to świeże pomysły, radość z innowacji i łatwa współpraca. Osoby pracujące z Proline będą nadal powtarzać, że: żyzny grunt rzemiosła jest zielony. Prolina zielona.

Mając to na uwadze, z niecierpliwością czekamy na pomoc w korzystaniu z naszych produktów, systemów i rozwiązań, aby ułatwić pracę. Serdecznie zapraszamy do osobistego doświadczenia różnorodności Proline i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się wśród naszych cenionych i zadowolonych klientów.

Powered by
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping